29.3.2017

Firmengeschichte

BOHEMIA RINGS s.r.o.

Česká společnost Brück AM je výrobně obchodní společnost, která byla založena v r. 1993 Matthiasem Brückem a jeho sestrou Anne Brück. První produkty byly vyrobeny v r. 1995. Naše společnost se zabývá z velké části výrobou ložiskových kroužků, které jsou součástí větrných elektráren, otočí a převodovek. V roce 2007 byl zahájen provoz na hale tepelného zpracování. Od roku 2009 je v provozu i hala kovárny a řezárny. V roce 2018 proběhla změna majitele na Třinecké železárny – Moravia Steel a s tím i spojená změna názvu na BOHEMIA RINGS s.r.o.

V současné době naše produkty míří k zákazníkům z oborů energetiky, dopravy, strojírenství, farmacie ….ap, kteří jsou velice nároční na kvalitu dodávaných služeb a proto nás podrobili mnoha auditům a certifikacím včetně našich výrobních technologií, do kterých i magnetické upínací systémy patří.

Dodávky komponentů společnostem jako jsou Liebherr, Siemens, SKF, GE, Enercon, Gamesa, Terex a další jsou proto určitě dobrou referencí i pro zařízení, která se na tom podílela.

Radiální magnetické upínací desky využíváme v naší výrobě již od roku 2000 a tudíž máme více jak 17 leté zkušenosti s touto technologií. Tato zkušenost a potenciál v naší společnosti byl jedním z důvodů, který nás vedl k myšlence výroby vlastního zařízení, kdy jsme schopni vyrobit potřebné komponenty vlastními prostředky od výkovku až po finální obrobení dle vlastní výkresové dokumentace pod jednou střechou. Navíc nám to dává obrovskou konkurenční výhodu, kterou nejsou dodavatelé podobných zařízení schopni nabídnout. Nový typ magnetického upínání BRUMAG s bezešvě válcovaným základním tělem, vyrábíme již od roku 2012. Nejenom u nových zařízení, ale i u modernizovaných typů jiných výrobců jsme po zkušenostech postupně zavedli inovace v samotné konstrukci jednotlivých dílů a nově podle nabytých zkušeností designovali celou konstrukci.

Prodej, výroba a použití v jedné společnosti a na jednom místě je velmi dobrou referencí pro případné zákazníky.